Hutnicza 37B, Gdynia 58 620 82 61
Gruba Logistics stawia na innowacje – naczepy Ekeri z otwieranym bokiem

Gruba Logistics stawia na innowacje – naczepy Ekeri z otwieranym bokiem

Gruba Logistics, jesteśmy firmą transportową z siedzibą w Gdyni, wyprzedzamy konkurencję, inwestując w nowoczesne rozwiązania. W swojej flocie posiadamy naczepy Ekeri z otwieranym bokiem, które zapewniają szereg korzyści i usprawnień w codziennej pracy.

Ekeri – łatwy załadunek i wyładunek

Naczepy Ekeri wyróżniają się innowacyjnym systemem otwieranej bocznej ściany. Rozwiązanie to zapewnia szereg korzyści:

  •     Szybszy załadunek i wyładunek: Otwierany bok umożliwia dostęp do ładunku z dowolnej strony naczepy, co znacząco skraca czas załadunku i wyładunku.
  •     Większa elastyczność: Możliwość bocznego załadunku ułatwia manewrowanie wózkami widłowymi i pozwala na załadunek towarów o niestandardowych rozmiarach.
  •     Lepsze zabezpieczenie ładunku: Otwierana ściana boczna umożliwia równomierne rozmieszczenie ładunku i jego stabilne zamocowanie.
  •     Mniejsze ryzyko uszkodzeń: Ładunek nie jest narażony na uszkodzenia podczas załadunku i wyładunku przez tylne drzwi.

Innowacje w służbie klienta

W Gruba Logistics stawiamy na innowacje, aby zapewnić swoim klientom najwyższy poziom usług. Naczepy Ekeri z otwieranym bokiem to doskonały przykład tego podejścia. Inwestycja w nowoczesne rozwiązania pozwala firmie na:

  •     Zwiększenie wydajności: Szybszy załadunek i wyładunek oznacza większą liczbę realizowanych zleceń i wyższą rentowność.
  •     Lepszą obsługę klienta: Krótszy czas postoju i większa elastyczność w załadunku przekładają się na szybsze i bardziej efektywne dostawy.
  •     Wzrost bezpieczeństwa: Zmniejszenie ryzyka uszkodzeń ładunku oznacza większe zadowolenie klientów i mniejsze straty finansowe.

Ekeri – przyszłość transportu

Naczepy Ekeri z otwieranym bokiem to przyszłość transportu. Innowacyjne rozwiązania i szereg korzyści sprawiają, że stają się one coraz popularniejszym wyborem firm transportowych. Gruba Logistics, inwestując w te nowoczesne technologie, umacnia swoją pozycję lidera na rynku transportowym.

https://biznes.newseria.pl/biuro-prasowe/transport/gruba-logistics-stawia-na,b776023058

https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7183047535026937856

https://trans.info/pl/polski-przewoznik-stawia-na-nietypowe-naczepy-a-wielton-poszerza-oferte-ofni-384248